Search API sorts (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: Translate
az: Tərcümə etmək
