Search API sorts (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Default order
bs: Defaultni raspored

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje

en: Translate
bs: Prevedi
