Search API sorts (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Weight
hi: मान

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: ID
hi: आईडी

en: status
hi: स्थिति

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Default order
hi: तयशुदा क्रम

en: Translate
hi: अनुवाद
