Search API sorts (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: status
ka: სტატუსი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Translate
ka: თარგმნა
