Search API sorts (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: status
ml: സ്ഥിതി

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
