Search API sorts (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
