Search API sorts (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Relevance
pl: Związek

en: The changes were successfully saved.
pl: Zmiany zostały pomyślnie zapisane.

en: Select the available sorts
pl: Wybierz dostępne sortowania

en: Sorts
pl: Sortowanie
