Search API sorts (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: status
sk: stav

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: Translate
sk: Preložiť

en: Relevance
sk: Relevantnosť
