Search API sorts (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Display
sl: Prikaz

en: status
sl: stanje

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: Translate
sl: Prevodi
