Search API sorts (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Default order
sr: Подразумевани редослед
