Search API sorts (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: status
ug: ھالىتى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
