Search API sorts (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: status
am: ሁኔታ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Translate
am: ተርጉም
