Search API sorts (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: status
be: статус

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: Translate
be: Перакласці
