Search API sorts (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: Weight
es: Peso

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Display
es: Presentación

en: status
es: estado

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Default order
es: Orden predefinido

en: Default sort
es: Orden predefinido

en: Translate
es: Traducir

en: Relevance
es: Relevancia

en: The changes were successfully saved.
es: Los cambios fueron grabados satisfactoriamente.

en: Sorts
es: Ordenaciones
