Search API sorts (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Display
et: Kuva

en: status
et: olek

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: Translate
et: Tõlge

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Sorts
et: Sorteeringud
