Search API sorts (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Display
fi: Näyttö

en: status
fi: tila

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: Translate
fi: Käännä

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: The changes were successfully saved.
fi: Muutokset tallennettu onnistuneesti.

en: Sorts
fi: Lajittelut
