Search API sorts (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Display
te: చూపు

en: status
te: స్థితి

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Translate
te: అనువదించు
