Search API Sorts Widget (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Active
ka: აქტიური

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Translate
ka: თარგმნა
