Search API Sorts Widget (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Active
af: Aktief

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Translate
af: Vertaal
