Search API Stats (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Page
ur: صفحہ
