Search API Synonym (2.0.0) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: active
gu: સક્રિય

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: author
gu: લેખક

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ

en: Author uid
gu: લેખક યુઆઈડી
