Search API Synonym (2.0.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
