Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Filter
br: Sil

en: Plugin
br: Lugant

en: About
br: Diwar-benn
