Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: File
et: Manus

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Filter
et: Filtreeri

en: active
et: aktiivne

en: Authored by
et: Autor

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: author
et: autor

en: Changed
et: Muudetud

en: Interval
et: Intervall

en: About
et: Programmist

en: Comma
et: koma

en: Import file
et: Impordi fail

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Author uid
et: Autori uid

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: Changed year + month
et: Muudetud aasta ja kuu

en: Changed year
et: Muudetud aasta

en: Changed month
et: Muudetud kuu

en: Changed day
et: Muudetud päev

en: Changed week
et: Muudetud nädal
