Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Updated date
ga: Nuashonraithe
