Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: active
ht: aktive

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: Changed date
ht: Chanje dat
