Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Never
kk: Ешқашан

en: Filter
kk: Фильтрле

en: active
kk: белсенді

en: Authored by
kk: Автор

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: Cron
kk: Хронометр
