Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Never
lt: Niekada

en: Filter
lt: Filtruoti

en: active
lt: aktyvus

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Merge
lt: Sujungti

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: author
lt: autorius

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Interval
lt: Intervalas

en: About
lt: Apie

en: Comma
lt: Kablelis

en: Import file
lt: Importuoti failą

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Changed date
lt: Keitimo data
