Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana
