Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Synonyms
ml: പര്യായങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
