Search API Synonym (3.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: active
pa: ਚਾਲੂ
