Search API Synonym (3.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Never
af: Nooit

en: Filter
af: Filtreer

en: active
af: aktief

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Delete all
af: Wis alles uit
