Search API Synonym (3.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Merge
bo: མཉམ་སྒྲིལ།

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Semicolon
bo: འབྱེད་རྟགས།(;)

en: Created year + month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ་དང་ཟླ་བ

en: Created year
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ

en: Created month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཟླ་བ

en: Created day
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཉིན

en: Created week
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་གཟའ་འཁོར

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Author uid
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི uid

en: Date in the form of CCYYMMDD.
bo: CCYYMMDD་རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of YYYYMM.
bo: YYYYMM རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of YYYY.
bo: YYYY རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of MM (01 - 12).
bo: MM ༼01 - 12༽རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of DD (01 - 31).
bo: DD ༼01 - 31༽ རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of WW (01 - 53).
bo: WW ༼01 - 53༽རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Changed year + month
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་ལོ་དང་ཟླ་བ

en: Changed year
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་ལོ

en: Changed month
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་ཟླ་བ

en: Changed day
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་ཉིན

en: Changed week
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་གཟའ་འཁོར
