Search API Synonym (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Never
hy: Երբեք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: active
hy: ակտիվ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: author
hy: հեղինակ

en: Comma
hy: Ստորակետ
