Search API Synonym (3.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт
