Search API Synonym (3.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە
