Search API Synonym (3.0.0-beta3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: - All -
mk: - Сите -
