Search API Synonym (3.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах
