Search API Synonym (3.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: active
ps: فعال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: author
ps: ليكوال

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Author uid
ps: ليكوال uid
