Search API Synonym (3.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
