Search API Synonym (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Example
my: ဥပမာ

en: author
my: စာရေးသူ

en: About
my: အကြောင်း
