Search API Synonym (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Synonyms
bg: Синоними

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър

en: active
bg: активен

en: Authored by
bg: Написано от

en: Interval
bg: Интервал

en: Changed date
bg: Дата на промяна
