Search API Tracking (1.0.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
