Search API Tracking (1.0.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Search keywords
et: Otsingu võtmesõnad

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Page
et: Lehekülg

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
