Search API Tracking (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
