Search API Tracking (1.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Search keywords
nl: Zoektermen

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Page
nl: Pagina

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
