Search API Tracking (1.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
