Search API Tracking (1.0.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Search keywords
fa: جستجوی کلید کلمه‌ها

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
