Search API Tracking (1.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Search keywords
ru: Ключевые слова поиска

en: Timestamp
ru: Время

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Page
ru: Страница

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
