Search API Tracking (1.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Search keywords
he: חיפוש מילות מפתח

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Page
he: דף

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
